رسول ترابی...

رسول ترابی تهیه‌ کننده و مدیر موسسه فرهنگی هنری آوای دوران با اشاره به تازه ‌ترین پویایی‌های خود در عرصه موسیقی بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که در حال انجام است، تصمیم داریم کنسرت‌های چند چهره پرطرفدار موسیقی پاپ را برگزار کنیم که از آن جمله می‌توان به برگزاری کنسرت اشوان، مهدی جهانی، فرزاد فرزین و گروه سون اشاره داشت که با توجه به اینکه هنوز تاریخ و مکان این اجراهای زنده این گروه‌ها مشخص نیست نمی‌توانم اطلاعات دقیق‌تری درباره آن‌ها ارائه دهم.

وی درباره برگزاری کنسرت سینا حجازی که مدتی است از اجراهای زنده به دور بوده هم توضیح داد: سینا حجازی یکی از پرطرفدارترین و متفاوت‌ترین خواننده‌های موسیقی پاپ کشورمان است که هم دوستداران و هم من به‌عنوان تهیه‌ کننده علاقه فراوانی به کارهای او دارم. اما برگزاری کنسرت یا تولید آلبوم تازه منوط به رضایت و اعلام آمادگی وی است که به محض آمادگی او برای برگزاری کنسرت، همچون گذشته در کنار او خواهیم بود.

ترابی درباره معرفی خوانندگان و گروه‌های تازه موسیقی هم گفت: برنامه‌هایی برای برگزاری کنسرت و ساخت آلبوم برای گروه آکس انجام گرفته که پخش چند تک آهنگ از این اقدامات است، اما در نظر داریم برای این گروه و یک مجموعه دیگر که به زودی برای هنر دوستان معرفی می‌شوند مجموعه کنسرت هایی را نیز تدارک ببینیم که در فرصت مناسب نسبت به معرفی آنها اقدام می‌کنیم. اما فکر می‌کنم هم گروه آکس و هم مجموعه تازه ای که با آنها همکاری می‌کنیم در آینده‌ ای نزدیک حرف های تازه ای در عرصه موسیقی پاپ خواهند داشت.

این تهیه‌ کننده موسیقی در بخش پایانی صحبت‌های خود درباره کنسرت‌های آینده اشکان خطیبی افزود: پس از موفقیت‌هایی که مجموعه کنسرت‌های اشکان خطیبی در این چند ماه داشت، تصمیم گرفته‌ایم تا برنامه‌های ویژه‌ ای را برای برپایی کنسرت تدارک ببینیم که در این میان پیش‌بینی اجرا در سالن‌های بزرگ‌ تر یکی از این کارهاست و امیدواریم شرایط به گونه‌ ای فراهم شود که بتوانیم این فضا را برای گروه منسجمی که با آنها همکاری می‌کنیم ایجاد شود.