تازه ‌ترین کنسرت...

 

تازه ‌ترین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی ساعت ۲۱:۳۰ روز چهارشنبه بیست و سه آبان ماه با اجرای قطعه ماندگار نی ‌نوا و چند اثر دیگر در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

در این کنسرت قطعاتی چون نی نوا به آهنگسازی حسین علیزاده و تک نوازی نی پاشا هنجنی، سایه روشن اثری برای کنترباس و ارکستر به آهنگسازی و تک نوازی کنترباس مهدی کلانتری، کنسرتو عود به آهنگسازی و نوازندگی عود ارسلان کامکار، مرثیه‌ای برای یک درد ممتد به آهنگسازی علی بیرنگ و تک نوازی ویولن پدرام فریوسقی و فانتزی اورتور پل به آهنگسازی مهران روحانی برای دوستداران اجرا می‌شود.

ارکستر سمفونیک تهران پانزده شهریورماه نیز اثر ماندگار نی نوا به آهنگسازی حسین علیزاده را در تالار وحدت برگزار کرد. در این کنسرت شهرداد روحانی به عنوان رهبر و پدرام فریوسفی به عنوان سولیست ویولن حضور داشتند.

این در حالی بود که اورتور پل به آهنگسازی مهران روحانی، بخش نخست سوئیت سمفونی زندگی به آهنگساز عباس علوی و حسین کاج، کنسرتو برای گیتار و ارکستر به آهنگسازی امیر محمودی با سولیست گیتار اشکان عقبایی، مرثیه برای ویولن و ارکستر اثر علی بیرنگ با سولیستی ویولن پدرام فریوسفی و اجرای آثار دیگری از آهنگسازان ایرانی بخش های دیگر این کنسرت را تشکیل می‌دادند.