مدیراجرایی یک موسسه ....

 

مدیراجرایی یک موسسه فرهنگی هنری از برنامه ریزی برای برگزاری چند کنسرت در حوزه موسیقی نواحی و پخش دو آلبوم از احسان کرمی و گروه آوای موج سخن گفت.

 احسان میرضیایی تهیه کننده و مدیر اجرایی موسسه فرهنگی هنری فروغ فلق ضمن اشاره به تازه ترین پویایی این موسسه در حوزه موسیقی توضیح داد: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته روز چهارشنبه سی آبان محسن میرزاده در تالار وحدت تهران با اجرای برنامه ای در حوزه موسیقی کرمانجی در قالب یک اجرای فیوژن از هنر دوستان میزبانی می کند. روز چهارشنبه هفتم آذرماه هم گروه بندری آوای موج به سرپرستی محسن آقایی، کنسرتی را در همین تالار با اجرای موسیقی جنوبی برگزار می کند.

وی درباره برنامه های زمستانی این موسسه نیز گفت: برای فصل زمستان برنامه های گوناگون و جالب توجهی را در نظر داریم که برگزاری کنسرت استاد فرج علیپور خواننده، آهنگساز و نوازنده صاحب نام موسیقی نواحی منطقه لرستان و کنسرت ارکستر جم به سرپرستی استاد رضا دربندی از جمله این برنامه هاست. به هر حال با توجه به گستردگی علاقه مندانی که این دو هنرمند دارند، این اجراها می تواند مورد توجه دوستداران موسیقی نواحی ایران قرار گیرد.

البته غیر از این دو کنسرت برنامه هایی را نیز برای گروه نوشه به سرپرستی نیوشا بریمانی پیش بینی کرده ایم که یکی از این دو کنسرت ویژه بانوان در تالار وحدت و دیگری با خوانندگی احسان کرمی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

این تهیه کننده در بخش دیگری از صحبت های خود به پخش دو آلبوم دیگر توسط موسسه فرهنگی هنری فروغ فلق خبرداد و افزود: تا پایان سال جاری دو آلبوم از سوی موسسه در دسترس هنر دوستان قرار می گیرد که یکی از آن ها مربوط به آلبوم موسیقی احسان کرمی و دیگری مربوط به گروه آوای موج است. البته آلبوم آوای موج یک آلبوم تصویری است که جزییات و اطلاعات آن به زودی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.