فرزند زنده یاد ...

 

فرزند زنده یاد همایون خرم، نوازنده و آهنگساز پیشکسوت موسیقی ایرانی از آماده سازی یک آلبوم به خوانندگی همایون کاظمی با آثاری از پدرش در آینده ای نزدیک سخن گفت.

رضا خرم فرزنده زنده یاد همایون خرم آهنگساز و نوازنده پیشکسوت گفت: آلبوم در بر گیرنده آثار قدیمی پدرم به همراه یک قطعه اجرا نشده از وی با همراهی بابک شهرکی و بنده در حال آماده سازی و ضبط است که همایون کاظمی از هنرمندان خوش نام موسیقی کشورمان در آن به عنوان خواننده حضور دارد.

در این اثر چهار قطعه از آثار قدیمی پدرم به همراه یک قطعه که تا کنون اجرا نشده از او توسط همایون کاظمی خوانده شده که از نظر من از آثار با کیفیت بازخوانی شده پدرم است که امیدوارم بتواند مورد پسند هنر دوستان قرار گیرد. گروه اجرایی آلبوم نیز نهایت تلاش خود را انجام داده که بتوانند این آلبوم را با بهترین کیفیت به شنوندگان ارائه دهند.

خرم درباره نحوه پخش آثار اجرانشده زنده یاد همایون خرم بیان کرد: آثار بسیاری از پدر به جای مانده که هم در حوزه بی کلام و هم در حوزه با کلام می تواند در دسترس دوست داران قرار گیرد، اما لازمه چنین کاری طبقه بندی و تنظیم دوباره آثار است که برخی از آنها نیمه کاره هستند.

رضا خرم در پایان افزود: بابک شهرکی به عنوان هنرمندی که در زمان زنده بودن پدر بسیار مورد وثوق بود، مشغول گرداوری برخی کارهای به جا مانده از پدرم است تا بتوانیم آنها را روانه بازار کنیم.