شبکه NBC آمریکا...

 

شبکه NBC آمریکا به منظور کشف استعدادهای تازه در عرصه موسیقی و آهنگسازی، درصدد ساخت مسابقه بزرگ موسیقی است.

به گزارش ورایتی، شبکه NBC آمریکا قصد دارد یک مسابقه موسیقایی با هدف کشف بهترین آهنگسازان جهان راه بیاندازد.

در هر قسمت این مسابقه پنج آهنگساز، اثر خود را پیش روی سه تهیه‌ کننده موسیقی و خواننده ای بزرگ که هر هفته مهمان برنامه است اجرا می کنند. متن آهنگ، تنظیم و ملودی همگی از بخش هایی هستند که از سوی این تیم مورد سنجش قرار می گیرد.

پس از پایان اجراها، سه آهنگساز با گزینش خواننده آن هفته به مرحله بالاتر راه پیدا می کنند و بر پایه جنس کارشان هر کدام تحت هدایت و رهبری یک تهیه ‌کننده موسیقی قرار می گیرند تا آهنگ خود را هر چه بیشتر بهبود بخشیده و تکمیل کنند. در پایان یک تن به عنوان برنده شناخته شده و آهنگ او به صورت حرفه ای ضبط و به عنوان تک آهنگ خواننده مهمان برنامه عرضه می شود.

NBC تا کنون یازده قسمت از این مسابقه را برای فصل نخست سفارش داده است. آدری موریسی سازنده مسابقه موفق  The Voice یکی از تهیه‌ کنندگان این شوی تازه است.

مردیت اهر رییس بخش تلویزیونی یونیورسال که NBC زیرمجموعه آن است در این باره گفت: آهنگسازان موسیقی را شکل می دهند و داستان های هر نسل را بیان می کنند و حالا ما پرده ها را کشیده‌ایم تا استعدادهای تازه این عرصه وارد شوند Songland بدون شک منبع الهام عاشقان موسیقی خواهد بود و سپاسگزاری ما از آهنگ های مورد علاقه مان را بیشتر خواهد کرد.

دست اندر کاران مسابقه همچنان برای حضور در فصل تازه این مسابقه استعداد یابی ثبت نام به عمل می آورند و علاقه مندان می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام به تارنمای https://www.songlandcasting.com/index مراجعه کنند.