عسل ملک زاده...

 

عسل ملک زاده نوازنده سازهای کوبه ای از تولید آلبومی تصویری با حضور دو نوازنده مطرح و مشارکت در ضبط ی آلبوم در دانمارک خبر داد.

عسل ملک زاده نوازنده سازهای کوبه ای درباره تازه ترین پویایی خود در عرصه موسیقی توضیح داد: از چندی پیش در روند تولید و ضبط آلبومی تصویری حضور پیدا کرده ام که در این آلبوم حکیم لودین نوازنده پرکاشن، وحید اسداللهی نوازنده گارمون و بنده به عنوان نوازنده سازهای کوبه ای حضور داشتیم.

وی با اشاره به جزییات تازه ترین آلبوم خود گفت: این آلبوم یک اثر چهل و پنج دقیقه ای است که قرار است در صورت فراهم شدن امکانات در قالب بین المللی هم پخش شود و بر این باورم که با توجه به فضای آن می تواند یکی از آلبوم های متفاوت در عرصه نوازندگی سازهای کوبه ای باشد.

وی در پایان بیان کرد: در آبان ماه امسال هم برای برگزاری چند ورک شاپ به هامبورگ آلمان و بروکسل بلژیک سفر می کنم. در حین این سفرها با حضور در کشور دانمارک با گروه بین المللی برای ضبط یک آلبوم به عنوان نوازنده دف همکاری خواهم داشت که این همکاری مشترک پس از پروژه های دف های سرمست و آلبوم تصویری که با حکیم لودین کار می کنیم، سومین پروژه بین المللی ام می گردد.