خانه موسیقی و فرهنگستان هنر...

 

خانه موسیقی و فرهنگستان هنر طی روزهای آینده مجموعه کارگاه های آموزشی نقد موسیقی را با حضور تنی چند از منتقدان و آموزگاران شناخته شده کشورمان برگزار می کنند.

کارگاه آموزش نقد موسیقی با آموزش آروین صداقت کیش و همکاری کانون پژوهشگران خانه موسیقی ایران برگزار می شود. این دومین کارگاه نقد است که خانه‌ موسیقی با آموزش آروین صداقت کیش برگزار می کند.

 این دوره محتوای درس‌ها به روز شده و نسبت به کارگاه پیشین بیشتر بر مسائل ملموس و عملی نقد موسیقی می پردازد. ضمن اینکه مدت این دوره هفده جلسه است که تا اسفندماه سال جاری پایان خواهد یافت.

 متقاضیان برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در این کارگاه آموزشی می توانند با خانه موسیقی تماس بگیرند.

 

برگزاری کارگاهی برای نقد موسیقی در فرهنگستان هنر

پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر کارگاه «بنیان‌های نظری نقد موسیقی؛ گرایش به موسیقی شرق» را با حضورسید شاهین محسنی برگزار می‌کند.

کارگاه «بنیان‌های نظری نقد موسیقی، گرایش به موسیقی شرق»، به همت گروه هنر شرق پژوهشکده هنر در چهار جلسه، با حضور سید شاهین محسنی، پژوهشگر حوزه موسیقی و فلسفه هنر برگزار می‌شود. این کارگاه در چهار جلسه از بیست و یک مهر ماه، روزهای شنبه هر هفته ساعت شانزده تا هجده برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت ‌نام و جمع آوری اطلاعات بیشتر، به پژوهشکده هنر به نشانی خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان امام خمینی، کوچه شهید حسن سخنور، پلاک بیست و نه مراجعه کنند.