گروه گزینش...

 

گروه گزینش سی‌ و چهارمین جشنواره موسیقی فجر معرفی شدند. این گروه با مدیریت شاهین فرهت، دبیر هنری جشنواره برای بررسی و گزینش اجراهای جشنواره گرد هم آمدند.

به گزارش روابط عمومی سی ‌و چهارمین جشنواره موسیقی فجر، نام های گروه گزینش این جشنواره که طبق آیین ‌نامه گرداوری شده برای جشنواره انتخاب شدند بدین شرح است: امیر بکان، رامین بهنا، امیرمهیار تفرشی‌پور، مانی جعفرزاده، بابک چمن آرا، کیوان فرزین، آیدین صمیمی‌مفخم، ناصر صفاریان، شهرام صارمی (مدیر اجرایی جشنواره) و شاهین فرهت در جایگاه دبیر جشنواره و رییس گروه گزینش.

این گروه طبق آنچه در آیین‌نامه جشنواره موسیقی فجر آمده است، وظیفه گزینش گروه‌ها را برای اجرا در این رویداد موسیقایی برعهده دارند. بخشی از اجراها از هنرمندان صاحب نام و پویای موسیقی کشور گزینش می‌شود، بخش دیگر اجرای هنرمندانی است که از طریق فراخوان درخواست حضور در جشنواره را دارند و گروه گزینش با بررسی آثار ارسالی تنی چند از هنرمندان متقاضی برای اجرا در جشنواره موسیقی فجر را انتخاب می‌کند.

فراخوان رسمی سی ‌و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در تاریخ ششم شهریور ماه اعلام شد و علاقمندان به حضور در این رویداد می‌توانند تا تاریخ ۱۵ آذر ماه بر پایه قوانین و مقرارت ذکر شده در سایت جشنواره موسیقی فجر به آدرس اینترنتی www.fajrmusicfestival.com  درخواست خود را ارائه کنند.

سی‌ و چهارمین جشنواره موسیقی فجر از تاریخ بیست و چهارم تا سی ام بهمن ماه سال جاری با دبیری شاهین فرهت در تهران برگزار می‌شود.