کیوان ساکت روز یکشنبه...

 

1

کیوان ساکت روز یکشنبه پس از به روی صحنه رفتن گفت: این کنسرت بسیار مورد استقبال هنر دوستان قرار گرفت و سالنهزار و دویست نفری پر از مردم مشتاق موسیقی ایرانی بود.

طبق برنامه ریزی های انجام شده روز بیست و سه شهریور ماه در تالار اپرا هال شهر ایروان کشور ارمنستان کنسرتی را با حضور ژیوان گاسپاریان نوازنده سرشناس ساز دودوک برگزار شد.

این آهنگساز ادامه داد: این کنسرت دارای سه بخش بود که در بخش نخست وحید ایرانشاهی نوازنده گیتار، سیاوش ساکت نوازنده تمبک و بنده به عنوان نوازنده تار یک تریوی بداهه نوازی را برای تماشاگران اجرا کردیم. سپس در بخش دوم، من با نوازندگی تار و سروش عازمی فر با نواختن پیانو برنامه را ادامه دادیم.

به گفته وی، بخش سوم نیز ارکستر وزیری با خوانندگی وحید تاج قطعاتی از آثار وی را برای مخاطبان اجرا کردند. کیوان ساکت طی ماه های گذشته علاوه بر رونمایی از کلیپ یادگار سرو به خوانندگی وحید تاج به نفع بیماران مبتلا با ام اس کنسرتی را نیز با گروه وزیری در بابل برگزار کرد.

بهنام ابوالقاسم (نوازنده پیانو)، سروش عازمی خواه (نوازنده پیانو)، اسحاق چگینی (نی)، محمد دلنوازی (عود)، اشکان مرادی (کمانچه)، کیارش ساکت (تار)، سالار زمانیان (نوازنده تار)، مهدی غلامی (نوزانده دف) و علی اکبر خادم (نوازنده تنبک) گروه وزیری را شامل می‌شوند.