آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی ...

 

آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی در تشریح تازه ترین فعالیت های خود از برگزاری یک کنسرت با همراهی ژیوان گاسپاریان در تالار اپرا هال شهر ایروان کشور ارمنستان خبر داد.

کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده تار و سه تار با اشاره به تازه ترین فعالیت های خود توضیح داد: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته روز جمعه بیست و سه شهریور ماه در تالار اپراهال شهر ایروان کشور ارمنستان کنسرتی را با همراهی استاد ژیوان گاسپاریان نوازنده سرشناس ساز دودوک برگزار شد که در این کنسرت علاوه بر حضور این هنرمند وحید تاج نیز به عنوان خواننده گروه وزیری را همراهی کردند.

وی ادامه داد: برنامه ای که در کنسرت یاد شده پیش روی هنردوستان قرار داشت در چهار بخش تنظیم شده بود که در بخش نخست رحیم ایرانشاهی نوازنده گیتار، سیاوش ساکت نوازنده تمبک و بنده به عنوان نوازنده تار یک تریوی بداهه نوازی را برای مخاطبان اجرا کردیم.

ساکت در پایان صحبت هایش بیان کرد: در بخش دوم من با نوازندگی تار و سروش عادلی فر با نواختن پیانو برنامه ای را ارائه داده و در بخش سوم نیز ژیوان گاسپاریان و من قطعاتی را به صورت بداهه اجرا نمودیم. در بخش چهارم نیز ارکستر وزیری با خوانندگی وحید تاج قطعاتی از آثار من را برای تماشاچیان به روی صحنه برد.

کیوان ساکت طی ماه های گذشته علاوه بر رونمایی از کلیپ یادگار سرو به خوانندگی وحید تاج به نفع بیماران مبتلا به ام اس کنسرتی را نیز با گروه وزیری بابل برگزار کرد. وی در این چند ماه آینده فعالیت های دیگری را نیز در خارج از کشور با هنرمندان ایرانی و خارجی برپا خواهد کرد.