کریستوفر فون دیلن سرپرست ...

کریستوفر فون دیلن سرپرست گروه موسیقی شیلر با حضور در مجموعه شهر صدای پارسیان به مدیریت آیدین الفت پس از ضبط اثر تازه این گروه به خوانندگی حجت اشرف زاده طی یک نشست پرسش و پاسخ از بایدها و نبایدهای موسیقی الکترونیک صحبت کرد.

فون دیلن دراین نشست به پرسش های تخصصی توسط شرکت کنندگان پاسخ داد و تجربیات و نوع نگرش خود را به موسیقی و به خصوص موسیقی الکترونیک با آنها به اشتراک گذاشت. در پایان این رویداد پرسش و پاسخ یک جلد نفیس از شاهنامه فردوسی، به عنوان نشان ادبیات کلامی موسیقی ایرانی، از طرف مجموعه شهر صدای پارسیان به کریستفر فون دیلن هدیه شد.

سرپرست گروه آلمانی شیلر که آذرماه سال گذشته برای نخستین بار در تهران روی صحنه رفت چندی پیش با شنیدن صدای حجت اشرف زاده در زمان حضورش در ایران تصمیم به همکاری با این خواننده گرفت. به همین دلیل پس از به پایان رسیدن تور کنسرت‌هایش در اروپا، دوباره به ایران سفر کرد تا همکاری‌اش با این آوازخوان ایرانی را در یکی از قطعات جدیدترین آلبوم گروهش در استودیوی شهر صدای پارسیان با صدابرداری امید نیک بین مدرس و صدا بردار شناخته شده موسیقی کشورمان و دستیاری امیر والی رقم بزند. در این آلبوم علاوه بر حضور حجت اشرف زاده به عنوان خواننده، بسیاری از هنرمندان ایرانی در زمینه نوازندگی سازهای نی، دف، دایره، دو تار و تنبور حضور دارند.

مجموعه شهر صدای پارسیان  از جمله آموزشگاه های فعال در حوزه مهندسی صداست که با هدف آموزش حرفه ای مهندسی صدا در ایران سعی بر انتقال دانش و تجربه جهانی به ایرانیان را داشته است.