ارکستر سمفونیک تهران ...

 

ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی در تازه ترین کنسرت خود اثر ماندگار نی نوا به آهنگسازی حسین علیزاده را برای دوستداران به روی صحنه می برد.

تازه ترین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران روز پنجشنبه پانزدهم شهریور با اجرای اثر زیبای نی نوا به آهنگسازی حسین علیزاده برگزار خواهد شد. در این کنسرت شهرداد روحانی به عنوان رهبر و پدرام فریوسفی به عنوان سولیست ویولن حضور خواهند داشت.

نی نوا به آهنگسازی حسین علیزاده، اورتور «پل» به آهنگسازی مهران روحانی، قسمت اول سوئیت سمفونی «زندگی» به آهنگسازی عباس علوی و حسین کاج، کنسرتو برای گیتار و ارکستر به آهنگسازی امیر محمودی با سولیست گیتار اشکان عقبایی، «مرثیه برای ویولن و ارکستر» اثر علی بیرنگ با سولیستی ویولن پدرام فریوسفی و اجرای آثار دیگری از آهنگسازان ایرانی بخش های دیگر این کنسرت را تشکیل می دهند.

ارکستر سمفونیک تهران روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد نیز تازه ترین کنسرت خود را در تالار وحدت تهران برگزار کرده بود. این مجموعه در زمان مدیریت هنری و رهبری علی رهبری در ارکستر سمفونیک تهران نیز بار دیگر قطعه نی نوای حسین علیزاده را برای تماشاچیان به روی صحنه برده بود.