دومین رویداد صوتی الکترونیک و الکتروآکوستیک...

 

دومین رویداد صوتی الکترونیک و الکتروآکوستیک با همکاری انجمن موسیقی گیلان و شهرداری رشت برگزار می شود. همزمان با برپایی این رویداد کارگاه صدا؛ نویز، محیط و بازآفرینی نیز در انتظار علاقه مندان خواهد بود

رویداد صوتی الکترونیک و الکتروآکوستیک که پیش از این در شیراز و رشت میزبان مخاطبان موسیقی بود، ساعت ۱۸ روزهای هشتم و نهم شهریور ماه در محوطه سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری رشت برگزار می شود.

در روز نخست این برنامه، چهار قطعه‌ الکتروآکوستیک از مسیحا حسن‌نیا، نیما عطرکار روشن، کیان حسین و نادر مشایخی اجرا می گردد. در روز دوم قطعات الکترونیکی از علی هاشم‌ لو، آرش پندی، ارسلان عابدیان و آروین صداقت‌کیش به دوستداران این سبک ارائه خواهد شد. در پایان هر روز هم جلسه  پرسش و پاسخی با حضور عوامل اجرا برگزار می شود.

همچنین کارگاه آموزشی با عنوان صدا؛ نویز، محیط و بازآفرینی به صورت جنبی و در کنار این رویداد، توسط نادر مشایخی، علی‌هاشم‌ لو و آروین صداقت‌ کیش با طرح موضوعات شامل تاریخ نویز، هنر محیطی و منظره‌های صوتی و آشنایی با موسیقی الکترونیک، با مشارکت آموزشگاه موسیقی صراحی رشت و بنیاد وزیری برگزار خواهد شد.