کنسرت محسن یگانه خواننده پاپ میهن مان در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

 

 

 

شامگاه ۳۱ مردادماه کنسرت محسن یگانه خواننده پاپ کشورمان در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. این کنسرت که قرار بود ساعت ۱۹:۳۰ آغاز شود راس ساعت ۱۹:۳۸ در میان تشویق های مردم آغاز شد.

محسن یگانه در بدو ورود، قطعه بعد تو را اجرا کرد و پس از آن ضمن درود و حالپرسی به تماشاچیان گفت: خوشحالم فرصت دارم یکی دو ساعت در خدمت شما باشم موضوعی که می خواهم مطرح کنم این است که همانطور که دیدید در زمان آغاز بلیت فروشی، ردیف دوم سالن بلیت فروشی نداشت و دلیل آن هم این بود که ما با شرکت آوای فروهر که کنسرت گذار است، صحبت کردیم تا در زمان اجرای کنسرت خریداران بلیت های ردیف چهل و دو بیایند و ردیف دوم بنشینند چون اساسا افرادی که بلیت های ردیف های پایانی را می خرند، آدم های با حالی هستند اما در طول اجرای کنسرت ها اتفاقات باحال برایشان رخ نمی دهد از همین رو امیدوارم امشب از این تصمیم خوشحال باشند. وی سپس از آنها خواست بیایند و در ردیف دوم بنشینند و خریداران بلیت های ردیف چهل و دو در ردیف دوم مستقر شدند.

یگانه سپس عنوان کرد که می خواهد سی و چهار ترک اجرا کند که با بیان این مطلب با تشویق های مردم مواجه شد و در ادامه گفت: همه عاشق کمیت هستند اما امیدوارم اجرای این آهنگ ها کیفیت هم داشته باشد و سعی می کنیم کیفیت خوبی در طول اجراها داشته باشیم. البته باید بگویم خیلی از آهنگ ها میکس شده اند یعنی پشت سر هم اجرا می شوند. این خواننده پاپ مطرح کرد: من خواننده خوش اخلاقی هستم و اگر پس از اجرای یک قطعه، بخواهند که اجرای آن را  تکرار کنم، این کار را می کنم. بسیاری از آهنگ هایی که امشب می خواهم بخوانم برای سال های گذشته است در واقع امشب قطعه ای اجرا می شود که برای چهارده سال پیش است برای مثال باور کردنی نیست که از زمان اجرای نشکن دلمو چهارده سال می گذرد. وی سپس قطعات نباشی، نشکن دلمو، کی جای من اومده و چند قطعه دیگر را به صورت متوالی اجرا کرد.

پس از اجرای این قطعات محسن یگانه و گروهش استراحتی پنج دقیقه ای داشتند و پس از بازگشت به سالن این خواننده وقتی رفتی و چند قطعه دیگر را اجرا کرد و سپس گفت: عده ای آهنگ‌های من را پس از پخش قطعه بهت قول می دم  گوش داده اند و یک عده هم از اول همراه ترک های من بوده اند اما ما امشب در نظر داریم قدیمی ترین آهنگ ها را اجرا کنیم. من همه ترانه ها را خودم نمی نویسم از همین رو ادبیات برخی از ترک هایی که اجرا می کنیم با بقیه ترک ها فرق می کند به گونه ای که برخی می گویند سطحی اند اما نکته ای که وجود دارد این است که این آهنگ ها، آهنگ های خوشحالی هستند ضمن اینکه ما ایرانی ها همیشه نقطه ضعفِ شیش و هشت داریم.

وی سپس قطعات شیش و هشتِ دوست دارم، آهای خبر نداری و ... را در میان هیاهوی شرکت کنندگان در این کنسرت اجرا کرد. یگانه پس از اجرای این قطعات عنوان کرد: در حال میکس جدید ترک دیوار هستیم و تا چند روز آینده این قطعه پخش می شود البته سعی می کنیم یک ترک دیگر را تا پایان تابستان عرضه کنیم که این ترک از همه آهنگ هایم خوشحال تر است. این خواننده پاپ در ادامه قطعه فکر تو را که به تازگی منتشر کرده است را اجرا نمود و پس از آن هم قطعات باور کنم، پا به پای تو، تو فکر میرم، کویر و ... را خواند که با استقبال مردم مواجه شد.

ما به دلایلی به یوتیوب دسترسی نداریم اما این آهنگی که می خواهم اجرا کنم چیزی نزدیک به سی و هفت میلیون بار فقط از کانال خودم دیده شده است که این عدد اصلا طبیعی نیست در واقع عدد سی و شش میلیون و هشتصد هزار بار پلی کردن یک قطعه یک رکورد است. از همین رو امیدوارم باز هم از این آهنگ ها ساخته شود و باز هم در خلوت شما باشم. وی گفت: هرچند بهت قول می دم آهنگ قشنگی بود اما در ورژن استودیویی آن صدای شما نبود و زیاد شنیده نشد ولی وقتی صدای شما به آن اضافه شد تازه خوشگل و باحال شد و پس از آن شنیده شد. یگانه در ادامه این آهنگ را خواند اما پس از درخواست مردم و تکرار جمله دوباره از سوی آنها، این خواننده دوباره قطعه بهت قول میدم را اجرا کرد. در ادامه قطعه سکوت را که از همان آغاز مردم به طور مکرر درخواست می کردند، اجرا کرد اما پس از درخواست چند باره آن را دوباره خواند و گفت: خواننده حرف گوش کن به من می گویند.

وی در پایان چند قطعه قدیمی مانند بیت آخر، دل من و چند قطعه شیش و هشت اجرا کرد و گفت: خوشحالم که توانستیم دو ساعت در خدمت شما باشیم و امیدوارم همیشه لحظات خوبی را سپری کنید.

کنسرت محسن یگانه که بیش از ۲ ساعت به طول انجامید راس ساعت ۲۱:۴۰ به پایان رسید.