خانه موزه بتهوون روز پانزدهم شهریور ماه همزمان با زادروز ...

 

خانه موزه بتهوون روز پانزدهم شهریور ماه همزمان با زادروز کریم چمن آرا موسس مرکز موسیقی بتهون به صورت رسمی گشایش می یابد.

خانه موزه بتهوون روز پانزدهم شهریور ماه همزمان با زادروز کریم چمن آرا موسس مرکز موسیقی بتهون، به صورت رسمی گشایش خواهد یافت. ولی فروشگاه فروش محصولات موسیقایی این مجموعه اکنون برای مشتریان باز است.

افتتاخ خانه موزه بتهوون در حالی است که این مجموعه پیش از این به عنوان مرکز موسیقی بتهون فعالیت داشت و یکی از قدیمی ترین مجموعه های فروش محصولات موسیقایی در کشور است که طی سال های گذشته با مدیریت بابک چمن آرا در تهران فعالیت می کرد.

طبق برنامه ریزی هایی که از سوی دست اندکاران خانه موزه بتهون صورت گرفته، در این مجموعه فعالیت های هنری گوناگونی از جمله برگزاری ورک شاپ های تخصصی حوزه موسیقی و حوزه های دیگر هنر، فروشگاه عرضه صفحه های موسیقی، نمایش اسناد قدیمی موسیقی در قالب موزه ای، راه اندازی چند مکتب خانه موسیقی و رشته های هنری، نمایش پرونده هایی از آثار قدیمی با دست خط شاعران و آهنگسازان صاحب نام موسیقی کشورمان انجام خواهد گرفت.

بخش دستفروشی کتاب و عکس به صورت فصلی و راه اندازی یک کارگاه آموزشی موسیقی کودک و نوجوان متفاوت از جمله برنامه های دیگری است که مدیران خانه موزه بتهوون برای روزهای آینده تدارک دیده اند. رایزنی با سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برای نظارت و مشاوره نحوه موزه داری حوزه موسیقی از دیگر نکاتی است که می توان در این میان به آن اشاره کرد.