یک تهیه کننده موسیقی از افتتاح رسمی تالار رویال هال در قالب ...

 

یک تهیه کننده موسیقی از افتتاح رسمی تالار رویال هال در قالب برگزاری فستیوال موسیقی ققنوس با حضور چهار گروه شناخته شده در سبک های مختلف خبر داد.

محمدحسین توتونچیان از تهیه کنندگان موسیقی با اعلام اینکه از روز یازدهم شهریور ماه سال ۹۷ فستیوال موسیقی ققنوس با حضور چند گروه در سبک های مختلف برگزار می شود، گفت: همزمان با برگزاری این جشنواره تالار ۲ هزار نفری رویال هال هتل اسپیناس پالاس تهران به صورت رسمی گشایش می یابد که می تواند از این پس به عنوان تالار برگزاری کنسرت استفاده شود.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده روز یازدهم شهریور ماه کنسرت هوروش بند در ژانر موسیقی پاپ، روز دوشنبه دوازدهم شهریور کنسرت گروه چارتار در ژانر موسیقی تلفیقی، روز چهارشنبه چهاردهم شهریور ماه سال جاری کنسرت مهیار علیزاده و سالار عقیلی در ژانر موسیقی ایرانی و کنسرت گروه کامکارها در ژانر موسیقی محلی برای علاقه مندان اجرا می شود.

این تهیه کننده موسیقی عنوان کرد: در حال برنامه ریزی برای برگزاری چند کنسرت با حضور یکی از مهم ترین خوانندگان موسیقی ایرانی میهن مان هستیم که طی روزهای آینده درباره آن اطلاع رسانی خواهد شد.

توتونچیان درباره قیمت بلیت کنسرت ها نیز بیان داشت: قیمت بلیت کنسرت ها از ۵۰ تا ۱۹۵ هزار تومان تعیین شده که با توجه به میزان اجاره بهای تالار و تجهیزات پیشرفته به کار گرفته شده در این سالن قیمت متعادلی است.

گشایش تالار رویال هال هتل اسپیناس پالاس تهران در حالی است که طبق پیگیری های انجام شده میزان اجاره بهای این سالن فوق پیشرفته ۲ برابر بیشتر از تالارهای دیگر برگزاری کنسرت در تهران است.