امیراشرف آریان‌پور یکی از پیشکسوتان ارزشمند حوزه موسیقی گفت: من عاشق ایرانم و دوست دارم که میهنم پیشرفت کند....

 

امیراشرف آریان‌پور یکی از پیشکسوتان ارزشمند حوزه موسیقی گفت: من عاشق ایرانم و دوست دارم که میهنم پیشرفت کند. هنرمندان و اهالی موسیقی برای جامعه و کشور خود فعالیت می کنند و ضروری است که موسیقی مورد توجه قرار گیرد. آریان پور همچنین بر تقویت و توسعه و پشتیبانی از برنامه های هنری و موسیقی تاکید کرد و گفت: توسعه برنامه های هنری و موسیقی برای جامعه و جوانان موثر است.

به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد، امیراشرف آریان پور که از دانش آموختگان قدیمی موسیقی هنرستان موسیقی است، در دیداری که معاون امور هنری با او داشت، با اشاره به خاطرات و تجربه های خود در موسیقی گفت: توسعه برنامه‌های آموزشی در حوزه موسیقی برای جامعه و جوانان نقش بسیار مهمی ایفا می کند.

سید مجتبی حسینی معاون امور هنری و محمد اله یاری فومنی مدیرکل دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری با حضور در منزل امیراشرف آریان پور با این موسیقیدان و پژوهشگر و نویسنده موسیقی دیدار کردند.

سید مجتبی حسینی معاون امور هنری نیز در دیدار با این موسیقیدان، پژوهشگر و نویسنده گفت: امیراشرف آریان پور از سرمایه‌های فرهنگی، هنری کشور است که آثار و نوشته‌های ارزشمندی در زمینه موسیقی دارد. آریان پور و سایر هنرمندانی که جایگاه مهم و تاثیرگذاری در عرصه هنر دارند و از هنرستان آمده‌اند، نقش و تاثیر هنرستان‌ها را در هنر ایران در چند دهه گذشته نشان می‌دهند.