آلبوم موسیقی هشتگ تهران با هنرمندی مازیار خواجیان و محمدرضا اصغری از ...

 

آلبوم موسیقی هشتگ تهران با هنرمندی مازیار خواجیان و محمدرضا اصغری از روز چهارشنبه هفدهم مرداد ماه در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.

پس از ارایه تک آهنگ های ماهانه رادیو و تجربه نخستین آلبوم گروه هشتگ تهران توسط موسسه نشر و پخش جوان به بازار موسیقی آمد و روز جمعه نوزدهم مرداد ماه نیز مراسم رونمایی رسمی این اثر در مجموعه گودو یاس برگزار می شود.

مازیار خَواجیان علاوه بر ترانه نویسی، آهنگسازی و خوانندگی در این مجموعه، نوازنده گیتار باس، گیتار آکوستیک و الکتریک و سینت سایزر بوده و محمدرضا اصغری نیز علاوه بر نوازندگی کیبورد، سینتی سایزر و طراحی ریتم و همخوانی، طراحی جلوه های صوتی، مهندسی صدا و میکس و مستر این آلبوم را بر عهده داشته است. نیما رمضان نوازنده گیتار الکتریک و بهمن چکاد نیز به عنوان خواننده و مشاور در ترانه نویسی در این مجموعه حضور دارند.

بخش گرافیک، تصویرسازی دیجیتال، طراحی کانسپت و همچنین کارگردانی هنری این مجموعه بر عهده احسان ابرقویی بوده که حاصل این همکاری در قالب آلبوم هشتگ تهران و شامل قطعات #تهران، #پلید، #آروم ، #تگرگ، #آواز، #صحرا، #جنگل و #دور به صورت کانسپت روایی و مبنی بر رابطه تصاویر طراحی شده با ترانه و موسیقی با محوریت پیچیدگی های زندگی شهری در کلانشهر تهران انجام گرفته است.

مراسم رونمایی آلبوم هشتگ تهران در ساعت ۱۹:۳۰ از تاریخ ۱۹ مرداد ماه سال جاری، در مجموعه گودو یاس، واقع در خیابان نجات اللهی برگزار می شود.