کنسرت پیانوی جاودانه‌های پاپ با نوازندگی پیام صمیمی و سپهر قاضی ...

 

کنسرت پیانوی جاودانه‌های پاپ با نوازندگی پیام صمیمی و سپهر قاضی که به بازنوازی جاودانه‌های انوشیروان روحانی می‌پردازد، به اصفهان می‌رود.

کنسرت پیانوی جاودانه‌های پاپ، با نوازندگی پیام صمیمی و سپهر قاضی به تهیه‌کنندگی ادریس ناصری؛ بازنوازی قطعاتی جاودانه ساخته انوشیروان روحانی چون سلطان قلب‌ها و گل سنگم که 20 و 21 تیر در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفت، این روزها مهمان اصفهانی‌هاست.

ادریس ناصری ضمن اعلام این خبر، افزود: همان رپرتواری که در تهران اجرا شد امشب و فردا شب، پنجشنبه یازدهم و جمعه دوازدهم مرداد 97 به ترتیب در ساعت 19 تا 21 و 21 تا 23 در سالن هنرسرای خورشید اصفهان که متعلق به شهرداری است روی صحنه می‌رود. در روزهای سه‌شنبه 16 و چهارشنبه 17 مرداد نیز همین کنسرت را به شیراز به روی صحنه خواهیم برد.

او تصریح کرد: با توجه به استقبال تماشاچیان از این کنسرت در تهران‌قرار است برای ششم شهریور در فرهنگسرای نیاوران دوباره اجرا گردد.

اجرای اصفهان و تهران کنسرت پیانوی جاودانه‌های پاپ که بیشتر قطعات آن ساخته انوشیروان روحانی است، مانند سلطان قلب‌ها، گل سنگم، فریاد، سراب، بهانه و...  با پشتیبانی مالی گالری پیانوی نوا روی صحنه می‌رود.