ارکستر فیلارمونیک باکو به رهبری وحید علیپور و همراهی امین غفاری نوازنده ویولن سه شنبه ۲۳ مرداد ...

ماه کنسرتی را با اجرای قطعات کلاسیک، آذری و موسیقی فیلم برگزار می کند.

امین غفاری نوازنده ویولن به همراهی ارکستر فیلارمونیک باکو آذربایجان با اجرای قطعات کلاسیک، آذری و موسیقی فیلم به رهبری وحید علیپور به صحنه می‌رود. در این کنسرت آثاری از سارازات (زیگونروایزن) سنت سانس (روندو کاپریچیو) کرایسلر، امیرف، مونتی اجرا می‌شوند.

غفاری درباره همکاری خود با ارکستر فیلارمونیک باکو گفت: ارکستر فلارمونیک باکو اردیبهشت سال ۹۴ به سرپرستی و رهبری وحید علی پور تشکیل شد و از همان ابتدا با کنسرت‌هایی در سالن آکادمی موسیقی باکو کار خود را آغاز کرد. این ارکستر از ۳۶ نوازنده تشکیل شده که ترکیب‌بندی آنها برای این کنسرت به صورت زهی و بادی برنجی و چوبی و کوبه‌ای خواهد بود. اعضای گروه از نوازنده‌های جوان آذربایجان هستند که کنسرت‌های زیادی در قالب سولیست اجرا کرده‌ اند و مقام‌های مختلف در فستیوال‌های جهانی به دست آورده اند.

وی ادامه داد: خیلی خوشحالم که قرار است با ارکستر فیلارمونیک باکو در تالار وحدت برنامه ای را اجرا کرده و قطعاتی را که دوست دارم به مخاطبان ارایه دهیم. البته ما پیش از برگزاری این کنسرت در تیرماه اجرای موفقی را در شهر بجنورد داشتیم که در ادامه نیز کنسرت تهران و دیگر شهرها را خواهیم داشت. امیدوارم همه چیز خوب پیش برود و موسیقی بی کلام بیشتر مورد حمایت مسئولان و اصحاب رسانه قرار بگیرد.

کنسرت ارکستر فیلارمونیک باکو به رهبری وحید علیپور و همراهی امین غفاری ساعت ۲۱:۳۰ روز سه شنبه ۲۳ مرداد ماه در تالار وحدت تهران برگزار می شود.