علی پروین درباره سرود رسمی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه گفت: دفعه اول این اثر را از طریق تلویزیون دیدم که به همراه تصاویری از اتفاقات مهم فوتبال به صورت موزیک ویدئو در حال پخش بود که بسیار هیجان زده‌ام شدم.

پیشکسوت فوتبال ایران افزود: ما عادت کرده‌ایم که هر وقت شاهد موفقیت‌های تیم ملی در فوتبال و در رشته‌های مختلف، صدای آقای عقیلی همیشه پخش می‌شود و به نظرم انتخاب  درست و خوبی برای حمایت از بازیکنان تیم ملی فوتبال در جام جهانی است.

وی ادامه داد: به نظرم اجرای این اثر به خوانندگی آقای عقیلی در بین مردم هم مورد توجه قرار گرفته است و میزان استقبال نشان می‌دهد که این انتخاب درست بوده است و برایشان آروزی موفقیت می‌کنم. امیدارم با این صدا و اثر آقای عقیلی که به نظر من لحن حماسی دارد، بتوانیم موفقیت‌های ویژه‌ای در جام جهانی روسیه تجربه کنیم.

کاپیتان سابق باشگاه پرسپولیس درباره موسیقی‌های مورد علاقه خود گفت: من اصولا فقط در ماشین زمان برای گوش کردن به موسیقی دارم ولی در کل موسیقی ایرانی وسنتی همیشه جزو انتخاب‌هایم بوده و بیشتر مواقع این قبیل آثاربه من انرژی و آرامش می‌دهند.

آقای علی پروین درباره پیش بینی خود از نتایج تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی گفت: جام جهانی فرصت فکر کردن به کسی نمی‌دهد. از همان لحظه صعود باید به فکر نتایج خوب و قوی برای آن باشیم. به نظرم تیم ایران همه قابلیت‌ها را برای خلق شگفتی در این جام دارد. هم از نظر بازیکنان خوب و با کیفیت و هم کادر فنی خوب. حمایت مردم و رسانه‌ها هم که در بهترین حالت بوده و خواهد بود و من اعتقاد دارم که ایران در روسیه یکی از بهترین نتایج تاریخ فوتبال را کسب خواهد کرد.