کنسرت موسیقی پاپ با اجرای مشترک شش خواننده یراحی، نعمت‌اللهی، صادقی، گلاب، عباسی و حامی، ۲۴ اردیبهشت‌ماه در تالار وزارت کشور برگزار شد

 

 

در این اجرا مهدی یراحی، روزبه نعمت اللهی، رضا صادقی، امیرعباس گلاب، سیامک عباسی و حامی در حالی روی صحنه رفتند که موسیقی پاپ کمتر اجرایی را به این سبک دیده بود. در این اجرا ارکستری از نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران قطعاتی را با تنظیم رضا تاجبخش نواختند تا عاشقانه‌های پاپ این بار در کنار هم شنیده شود. تالار وزارت کشور به همت اکسیر نوین از این کنسرت میزبانی کرد.

   پس از تأخیری چهل‌وپنج دقیقه‌ای، با تاریک شدن سالن مانیتورها روشن شدند. تاج‌بخش به همراه یکی از ویولنیست ها روی صحنه آمد. تصاویری از زنده‌یاد ناصر چشم آذر پخش شد و به یاد او قطعه‌ای با ترکیبی از صدای ویولن و پیانو مقدمه‌ای برای شروع این کنسرت شد.

  تاج‌بخش گفت: بیش از شش ماه است که به دنبال تحقق این برنامه بودم. از تمام کسانی که اینجا هستند سپاسگزارم.

 سپس از اعضای ارکستر سمفونیک تهران دعوت شد تا به رهبری محمدرضا عقیلی روی صحنه بیایند.

  در میان تشویق جمعیت امیرعباس گلاب به‌عنوان اولین خواننده روی صحنه آمد. ارکستر یک‌صدا شروع به نواختن ملودی تو از کجا پیدات شد نمود. برای قطعه بعدی آرشه ویولن‌ها بالا رفت و به‌آرامی پیانو به آن پیوست. نورپردازی توجه حاضران را به صحنه جلب کرد و آهنگ قبل از تو شنیده شد.

  نوبت به خواننده بعدی رسید صدای نام‌هایی که حاضران حدس می‌زدند از هر سو به گوش می‌رسید، تا این‌که تاج‌بخش مهدی یراحی را دعوت کرد. این خواننده با دقایقی تأخیر روی صحنه آمد. او پس از تشویق و تعریف از ارکستر و رضا تاج‌بخش، سراغ نخستین قطعه‌اش رفت. آهنگ هر جای دنیایی دلم اونجاست طنین انداز شد، در پایان این قطعه یراحی خواست تا جمعیت با یکدیگر هم‌صدا شوند و آن را تمام کنند. فاصله‌ای بین دو قطعه نیفتاد و یکی از قطعات محبوب این خواننده بانام امپراطور به اجرا درآمد. ارکستر نیز به زیبایی با این قطعه همراه شد و ملودی را به فراز و فرود برد

  در قسمت بعد روزبه نعمت اللهی پس از معرفی اعضای ارکستر روی صحنه آمد. او با قطعه‌ای به نام زخم شروع کرد و برای دومین قطعه‌اش شال را خواند. او قسمتی از قطعه محبوبش، نفس نفس را برای خداحافظی خواند و جمعیت نیز با استقبال از این قطعه، او را بدرقه کردند.

  نوبت به سیامک عباسی رسید و اجراها با قطعاتی از او ادامه پیدا کرد. شروع ملودی خوشبختیت آرزومه با تشویق حاضران همراه شد. این قطعه که نام نخستین آلبوم او نیز می باشد، با هم‌خوانی جمعیت اجرا شد. عشق دورم به‌عنوان قطعه دوم و پایانی این خواننده خوانده شد. در ادامه تاج‌بخش از او خواست تا قطعه‌ای را برای مادر او که در سالن حضور داشت بخواند.

  سالن تاریک شد و در میان تشویق و شور ممتد، رضا صادقی به‌عنوان خواننده بعدی روی صحنه حاضر گشت. او قطعاتی با تنظیم رضا تاج‌بخش خواند. ابتدا جوونی خوانده شد و بعد از آن او سراغ قطعه‌ای منتشرنشده رفت.

  برای اجرای نیمه پایانی این کنسرت حامی روی صحنه آمد. یاد من باش با شعری از یغما گلرویی اولین قطعه اجرایی او بود. در بخش بعد نیز غزل را اجرا نمود و آن را به ناصر چشم آذر تقدیم کرد. در ادامه حامی از امیر عباس گلاب دعوت کرد تا قطعه دلم گرفت را با او دو صدا بخواند. پس از این‌که این قطعه به پایان رسید، اعضای ارکستر صحنه را ترک کردند. گلاب از سیامک عباسی دعوت کرد تا دوباره روی صحنه حاضر شود.

  دل‌فریب قطعه‌ای بود که برای این دوصدایی انتخاب‌شده بود. این قطعه حسن ختام خوبی برای اجرای کنسرت دوشنبه شب شد.