مجید علیزاده آهنگساز و نوازنده پیانو از برگزاری کنسرتی ویژه در قالب سومین فستیوال شب های موسیقی در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران خبر داد.

سومین جشنواره سراسری فرهنگی هنری با موضوع بیماری ام اس با رونمایی از کلیپ .یادگار سرو. در تالار ایوان شمس به پایان رسید.

 

فرهاد فخرالدینی رهبر پیشین ارکستر ملی، پس از سال ها دوری از صحنه موسیقی، با رهبری ارکستر ...

موسیقی همچون سلاحی گرم در میدان جنگ عمل می کند؛ ابزاری که می توان با آن در مقابل اندیشه های بد، از خود محافظت کرد؛ هنری که پیش از تاریخ همراه بشر بوده است.

دفتر دوم ردیف آوازی به روایت استاد محمود کریمی به همراه یک سی‌دی شامل دستگاه همایون، نوا و آواز بیات اصفهان با آوانویسی و اجرای نی سیامک جهانگیری منتشر شد.

هنرمند برجسته و جهانی موسیقی اصیل ایرانی در خصوص کیفیت آثار ارسالی به جشنواره دوازدهم گفت:

نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی از انتشار تازه ترین آلبوم خود تا سه ماه آینده و احتمال برگزاری کنسرت تک نوازی در یکی از تالارهای تهران سخن گفت.

بهداشت صدا با تولید صحیح صدا و رفتار درست و علمی با حنجره در ارتباط مستقیم است.

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی شاهین فرهت را به عنوان دبیر سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منصوب کرد.

آنسامبل ایرانی - اروپایی اینترنوا در تازه ترین اجرای زنده خود روزهای ۲۵ و ۲۶ تیر ماه شب موسیقی مینیمالیست را در تالار وحدت تهران برگزار می کند.

داور جشنواره ملی موسیقی جوان، موزیسین های جوان موسیقی مقامی را نقاط اتصال فرهنگی کشور دانست و گفت:

حسین علیشاپور و گروه موسیقی ضربآهنگ جمعه ۲۲ تیر در تالار احسان شیراز روی صحنه می‌روند.

پنجگاه عنوان تازه ترین اثر علی اکبر شکارچی نوازنده، آهنگساز و پژوهشگر پیشکسوت موسیقی کشورمان است که در قالب یادواره ای برای پنج استاد بزرگ موسیقی ایرانی منتشر شد.

کانون سازندگان ساز خانه موسیقی قصد دارد نیمه دوم آبان 97 نمایشگاهی از سازهای ملی و ابداعی سازندگان ساز برگزار کند. نمایشگاهی که فراخوان آن امروز، سه‌شنبه 19 تیر منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری سینمای هنر و تجربه، مستند چاووش؛ از درآمد تا فرود،...

تهیه‌کننده کنسرت پیانوی جاودانه‌های پاپ، از بازاجرای قطعاتی چون سلطان قلب‌ها و گل سنگم از ساخته‌های انوشیروان روحانی در این برنامه خبر داد.

دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان ماه آینده در بخش های مختلف برگزار می شود و داوران اکنون در حال ارزیابی نهایی آثار ارسالی هستند.

ارکستر سازهای ملی ایران در قالب جشنواره سرپر در کشور قزاقستان روی صحنه رفت.

سومین جشنواره موسیقی بومی البرز نشینان لیلم طی روزهای اول تا پنجم مرداد سال ۹۷ با حضور تعدادی از گروه ها و هنرمندان موسیقی اقوام البرزنشین در شهر ساری برگزار می شود.

سرپرست گروه موسیقی کیدی هرمزگان از تلاش برای برگزاری مجموعه کنسرت های این گروه به خوانندگی استاد خالوقنبر راستگو در تهران و بندرعباس خبر داد.