کیوان میرهادی و کنسرت کرمانشاه

کیوان میرهادی آهنگساز و مدرس دانشگاه با بیان اینکه در تدارک تور کنسرت های خود در شهرستانهای کشور است...

 

 

کیوان میرهادی -  آموزشگاه موسیقیاز نهایی شدن اجرا در شهر کرمانشاه خبر داد. کرمانشاه نخستین مقصد تور کنسرت های کیوان میرهادی کیوان میرهادی گفت: بعد از مدتها که تمایلی به اجرای زنده نداشتم؛ تصمیم گرفتم اجراهایی را نقاط مختلف کشور به روی صحنه ببرم .

رهبر ارکستر کامه راتا افزود: کرمانشاه نخستین شهر مقصد ما برای اجرا در شهرستانها خواهد بود و پس از آن در شهرهای گرگان، بابل و اهواز برنامه خواهیم داشت. این مدرس دانشگاه از اجرای ارکستر کامه راتا با رهبری خودش در قالب کنسرت شبهای ایرانی در تالار رودکی خبر داد و گفت : قرار است 29 خردادماه جاری با اجرای آثاری از آهنگسازان کشور به روی صحنه برویم .

میرهادی خاطرنشان کرد : در این اجرا آثاری از علی احمدی فر (ارکستر زهی) ، مهرداد میرزایی ( مینیاتور 1 و خیرگی) ،( 2 ، 5 و 7 گاه) از فرخزاد لایق ، ( دوبل فوگ ) محمدرضا درویشی ، (کوئینتت سلوی ویلن سل) از آرمین سنایی و ( کنسرتو تنبور ) از ساخته های خودم را اجرا خواهیم کرد.

میرهادی از این کنسرت به عنوان اصلی ترین برنامه خود یاد کرد و گفت : در حال حاضر تمامی انرژی خود را بر روی اجرای 29 خرداد متمرکز کرده ایم تا بتوانیم اجرایی سطح بالا را برای علاقه مندان به روی صحنه ببریم .

وی با بیان اینکه سعی داریم با اجراهای متعدد دوباره در فضای اجرایی موسیقی کشور ایفای نقش کنیم از برگزاری کنسرت های بیشتر در اوخر خرداد ماه در نقاط مختلف کشور خبر داد. میرهادی افزود : کار ضبط یک مجموعه صوتی با محوریت کوارتت گیتار نیز به پایان رسیده است که اگر شرایط محیا شود در ایران منتشر می شود.

 

 

 

گروه طراحی وب سایت وبی ها
2018  آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی -     طراحی و پشتیبانی توسط الهه مهرداد