تکنوازی پیانو هوشیار خیام در تالار وحدت

در کنسرت تکنوازی پیانو هوشیار خیام؛ پنج آلبوم که پیش از این منتشر شده، یعنی آلبوم‌های تاتاری، هزار اقاقی، هفت روز دریا، ابر‌ها و مجموعه در دست چاپ بهاران اجرا خواهد شد.

 

 

هوشیار خیام - آموزشگاه موسیقینشر هرمس کنسرت تکنوازی پیانو هوشیار خیام را برگزار می‌کند. این اجرا، خیام با این توضیح که نشر هرمس در سال جدید پانزده ساله شد؛ گفت: هدف اصلی این نشر حمایت از موسیقی معاصر ایران است.

وی ادامه داد: در این کنسرت، گزیده پنج آلبوم که پیش از این توسط نشر هرمس منتشر شده، یعنی آلبوم‌های تاتاری،هزار اقاقی، هفت روز دریا،ابر‌ها و مجموعه در دست چاپ بهاران اجرا خواهد شد. این آهنگساز افزود: این کنسرت مخاطبان موسیقی بینابین یعنی هم دوست‌داران موسیقی کلاسیک جهانی و هم مخاطبین گسترده موسیقی سنتی ایران را دربرمی‌گیرد.

این برنامه در دو قسمت اجرا می‌شود، قسمت نخست شامل آثاری از دبوسی و جاز بوده و قسمت دوم به کارهای هوشیار خیام اختصاص دارد. یکی از آثار حسین علیزاده به نام «ترکمن» که توسط هوشیار خیام تنظیم شده نیز جزو این کنسرت است.علاقه‌مندان می‌توانند از نشر هرمس یا از سایت سی‌گذر بلیت تهیه کنند.کنسرت «تکنوازی پیانو هوشیار خیام» جمعه (۹ خرداد) ساعت ۲۲ در تالار وحدت برگزار می‌شود.

 

 

 

گروه طراحی وب سایت وبی ها
2018  آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی -     طراحی و پشتیبانی توسط الهه مهرداد