کنسرت ناظری و استقبال پرشور مردم کرمانشاه

کنسرت موسیقی سنتی گروه فردوسی به خوانندگی استاد آواز ایران، شهرام ناظری پنجشنبه شب در میان استقبال پرشور مردم کرمانشاه برگزار شد.

 


شهرام ناظری - آموزشگاه موسیقیبیش از پنج هزار نفر در سرسرای مجموعه ورزشی امام خمینی (ره) برای شنیدن صدای استاد ناظری گردهم آمده بودند و این در حالی بود که مجموعه مذکور، گنجایش پذیرش بسیاری از مشتاقان صدای او را نداشت.

این هنرمند محبوب کرمانشاهی در آغاز مراسم، ابتدا به زبان کردی مراتب قدردانی خود را از اداره کل فرهنگ و ارشاد استان کرمانشاه و مسوولانی که زمینه برگزاری کنسرت موسیقی او را فراهم کرده بودند، ابراز کرد.

وی سپس با خواندن متنی به زبان کردی کرمانشاهی، عظمت و تمدن مردم ایران و قوم کرد را ستود و نام برخی از بزرگان و مفاخر کرمانشاهی را نیز بر زبان آورد. شهرام ناظری سپس در میان موج تشویق و هیجان تماشاگران، برنامه اش را آغاز کرد.

برنامه کنسرت دیشب استاد آواز ایران در دو بخش درفش کاویان و تصنیف کردی اجرا شد و قرار است امشب نیز همین سرسرا میزبان او باشد.

تلاش پلیس راهور شهر کرمانشاه برای برقراری نظم ترافیکی از میدان آبادانی و مسکن تا پل مرادحاصل و نیز حضور فعال و موثر نیروی انتظامی برای برقراری آرامش در اجرای این کنسرت موسیقی از نکات قابل توجه هنگام برگزاری آن بود.

 

 

 

گروه طراحی وب سایت وبی ها
2018  آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی -     طراحی و پشتیبانی توسط الهه مهرداد