تشییع پیکر نیما وارسته نوازنده و آهنگساز پاپ

 پیکر نیما وارسته نوازنده و آهنگساز موسیقی پاپ کشور صبح امروز (چهارشنبه) از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) تشییع شد .

 

 

نیما وارسته - آموزشگاه موسیقیدر این مراسم که با حضور فعالان موسیقی پاپ و جمعی از دوستان نزدیک این هنرمند برگزار شد پیروز ارجمند مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تسلیت در گذشت این خواننده گفت: اردیبهشت امسال، ماه غم برای جامعه موسیقی کشور بود زیرا چندی پیش استاد محمدرضا لطفی از بین ما رفت و اکنون نوازنده دیگری ما را ترک کرد. وی ادامه داد : امروز یکی از دوستان آن مرحوم (وارسته) خاطره ای برایم تعریف کرد که مرا شگفت زده کرد ، آن هم این بود که نیما وارسته همیشه می گفت عمر من به 40 نمی رسد.

پیروز ارجمند در بخش دیگری از سخنانش گفت: پیدا شدن جایگزین برای تک تک این هنرمندان بسیار سخت است ، اما امیدوارم این بهار از این غم انگیزتر نشود. در ادامه مراسم پدر نیما وارسته گقت : شما امروز ناظر مرگی هستید که غم بارترین اتفاق در زندگی من و هر فردی است ، دیگر پس از این واقعه دنیا را نمی خواهم. وارسته ادامه داد: از بنیامین و گروهش می خواهم که یاد نیما را زنده نگه دارند و در کنسرتی که همزمان با شب هفت پسرم در ارومیه دارند از او یاد کنند.

فرید احمدی ترانه سرا نیز که در این مراسم حضور داشت پس از خواندن قطعه شعری گفت: امروز نیمایی از پیش ما رفته است که سراسر شور زندگی بود هر کس ساعتی را با او گذرانده باشد هرگز فراموشش نخواهد کرد. این ترانه سرا افزود: از صمیم قلب به پدر و مادر نیما می گویم که ما را نیز همچون فرزند خود بداند. زیرا فکر می کنم صمیمتی که نیما با ما داشت به خانواده اش هم منتقل شده است. وی افزود: نیما همیشه در کارش جدی بود وقتی برای کسی ساز می زد انگار برای دنیا ساز می زد ، وی در کارش بسیار متعصب و باغیرت بود و به مخاطب خود احترام می گذاشت. در ادامه این مراسم میثم مروستی با نوای ویلنش پیکر این هنرمند را بدرقه کرد.

حمید عسگری ، بنیامین بهادری ، همایون نصیری ، پیام صالحی ، بابک صحرایی ، رضا تاج بخش ، مهدی یغمایی ، ایلیا منفرد ، محسن رجب پور و... در این مراسم حضور داشتند. مراسم سومین روز درگذشت نیما وارسته دوم خرداد ماه در مسجد نور میدان فاطمی و در ساعت 15 برگزار خواهد شد. نیما وارسته نوازنده و آهنگساز موسیقی پاپ دوشنبه 29 اردیبهشت به خاطر ایست قلبی در استخر منزلش درگذشت.

 

 

 

گروه طراحی وب سایت وبی ها
2018  آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی -     طراحی و پشتیبانی توسط الهه مهرداد