یکی از نوازندگان مطرح موسیقی کشورمان در آستانه برگزاری سمینار تخصصی درامز به عنوان آرتیست یکی از کمپانی های مطرح دنیا معرفی شد.

 

آشور ظفر مرادیان به عنوان آرتیست کمپانی مطرح «پرل درامز» انتخاب شد. او که سابقه حضور در چند جشنواره و همکاری با خواننده‌های مطرح پاپ و سبک‌های دیگر را در کارنامه دارد از این پس به عنوان هنرمند این برند ژاپنی فعالیت خواهد کرد و نام او در سامانه «پرل» هم درج شده است. وی همچنین عضو هیات موسس و گردانده ایرانین درامر (معتبر ترین نهاد نوازندگی ایرانی در ایران و دنیا) است.

این نوازنده درامز که چندین مدرک بین المللی معتبر نوازندگی و صدابرداری نیز دارد، در مدرسه بین المللی موسیقی با سیستم یکپارچه آموزشی (Modern Music School) آلمان با ٨٧ شعبه در سراسر دنیا، به آموزش درامز مشغول است.

ظفر مرادیان به زودی سمینار تخصصی درامزهای پرل را در تهران برگزار خواهد کرد. وی  روز بیستم اسفند و از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در سالن سرنا میزبان علاقه‌مندان و نوازندگان ساز درامز خواهد بود و توضیحات و نکات تخصصی درباره این برند و ساز درامز را بیان خواهد کرد.

یازدهمین گردهمایی نوازندگان درامز ایران چندی پیش با عنوان «ایرانین درامر» در سالن سرنا برگزار شد. این برنامه که با یک دقیقه سکوت به احترام آتش نشانان شهید شروع شده بود با صحبت‌های استاد عین‌الله کیوان‌شکوه ادامه پیدا کرد. سپس علیرضا طباطبایی با گزارشی در مورد ۵ سال فعالیت انجمن نوازندگان درامز ایران، برنامه را ادامه داد.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction