آموزش ویولن

 کلاس آموزش ویولن

آموزش ویولون کلاسیک و بطور کلی سازهای زهی، با توجه به اهمیت صحیح نواختن و همچنین مشکل بودن ساز،  لازم است که زیر نظر استاد مجرب، تحصیلکرده،  دلسوز و کارآزموده انجام گیرد.

کلاس های آموزش موسیقی (آموزش ویولن) در آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی به صورت جلسات خصوصی برگزار می شود و مدت زمان هر جلسه نیم ساعت است. معلم ویلن  در طول جلسه به آموزش  درس جدید ویولون و رفع اشکالات تئوری و عملی هنرجو می پردازند.

 

ویولن

ویولن ( ویلن یا ویولون و یا ویالون ) از سازهای زهی آرشه ای می باشد. این ساز کوچک‌ترین ساز زهی آرشه‌ای می باشد.

ویولن برای نواختن معمولاً روی شانه چپ قرار می‌گیرد و در دست راست نوازنده آرشه قرار گرفته و بر روی سیمها ی ویولن نواخته می‌شود.

ساز ویلن از چند بخش‌ تشکیل شده‌، که به شرح زیر می باشد:

آرشه ویولن که ترکه‌ای چوبی است و رشته‌های موی دم اسب در طول آن کشیده شده و به دو سر آن ثابت شده‌است.

 جعبه صوتی یا جعبه رزونانس که شامل برخرک ،سیمها وسیم گیر وگریف می باشد. سبکهای نوازندگی ویولن کلاسیک و ویولن ایرانی مرسوم می باشد.

 

سن آموزش ویلن

آموزش ساز ویولن به هنرجویان درهمه سنین امکان پذیر است. کودکان می توانند به یادگیری ویلن بپردازند ولی شروع کلاس اموزش ویلن بهتر است بعد از گذراندن دوره اموزش موسیقی کودک (ارف) باشد . نوجوانان و بزرگسالان هم  می توانند به یادگیری ویلن بپردازند .آموزش موسیقی در هیچ سنی دیر نیست و علاوه بر اینکه  بعنوان تفریح  محسوب می شود می تواند در  تقویت حافظه و توانایی های ذهنی، و هماهنگی چشم ودست نقش  داشته باشد.

میزان تمرین آموزش ویولن

پیشرفت در یادگیری موسیقی و کلیه  رشته های هنری بتدریج و به آرامی انجام می شود و برای موفقیت  و کسب مهارت، تمرین و ممارست لازم است. پیشرفت هنرجویان در نواختن ویلن بستگی به میزان تمرین و استعداد آنها دارد و تمرین روزانه و مداوم معمولا کارایی بیشتری دارد.

 

کلاس آموزش ویولن آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی

کلاسهای موسیقی (آموزش ویلن) در آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی به صورت جلسات خصوصی برگزار می شود و استاد ویلن  در طول جلسه به آموزش  درس جدید ویلن و رفع اشکالات تئوری و عملی هنرجو می پردازند.

 

حدود قیمت سازویلن

قیمت ساز ویولن از حدود پانصد هزار تومان به بالا می باشد. برای تهیه ساز ویلن بهتر است با هماهنگی و راهنمایی معلم موسیقی خود  اقدام فرمایید.

 

اساتید ویولن آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی

آموزش ویلن لازم است که زیر نظر استاد مجرب، تحصیلکرده،  دلسوز و کارآزموده انجام گیرد. اساتید اموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی به شرح زیر می باشند

کلاس آموزش ویولن در سطوح پیشرفته توسط آقای علی صالحی پور کارشناس ارشد موسیقی از دانشگاه نروژ می باشند .

کلاس آموزش ویولن در سطوح مبتدی و متوسط توسط آقای پیام شیانی ، دانشجوی موسیقی و با بیش از 9 سال سابقه تدریس ویولن می باشند .

وکلاس آموزش تخصصی ویولن کودک توسط خانم الهه مهرداد کارشناس موسیقی با تخصص در زمینه آموزش موسیقی کودکان برگزار می شود .

 

برای اطلاعات  بیشتر لطفا  با دفتر آموزشگاه تماس بگیرید: 02188171230-02188171377

 

 

 

 

 

 

گروه طراحی وب سایت وبی ها
2018  آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی -     طراحی و پشتیبانی توسط الهه مهرداد